Jaki rodzaj szkła będzie dla mnie odpowiedni?

Odpowiedni rodzaj szkła musi być dostosowany do przeznaczenia szklanych paneli. Standardowo do realizacji swych projektów używamy szkła niehartowanego float o grubości 4 mm. W swej ofercie posiadamy również szkła o grubości 6 mm, 8 mm i takie, które mogą być dostosowane do indywidualnych projektów lub potrzeb klientów. W przypadku jeśli
panele będą znajdować się w kuchni blisko kuchenki gazowej, trzeba będzie użyć szkła hartowanego, które pozwoli zabezpieczyć powierzchnię panelu przed działaniem temperatury. Niezależnie od tego czy szkło będzie hartowane czy też nie, gwarantujemy, że każda tafla jest znakowana w sposób niezwykle precyzyjny, co z kolei przekłada się na wysoką jakość produktu.

Jeśli panele mają być utrzymane w śnieżnobiałej bądź beżowej kolorystyce polecamy użyć szkła optiwhite. W ramach usługi dodatkowo zapewniamy szlifowanie wszystkich tafli dookoła.

Zaufaj naszemu doświadczeniu!
Nasze wieloletnie doświadczenie, które zdobyliśmy przy realizacji wielu projektów pozwala nam świadczyć doradztwo na najwyższym poziomie. Poznając potrzeby klienta jesteśmy w stanie wybrać najlepsze rozwiązania, które będą spełniać wszystkie oczekiwania. Z miłą chęcią posłużmy pomocą i dobrą radą podczas wybierania odpowiedniego materiału, ale również motywu, który będzie dekoracją i dopełnieniem wnętrza.

Jak zamawiać ?

Wystarczy skontaktować się z nami w celu umówienia bezpłatnej wizyty naszych specjalistów, którzy dokonają pomiaru. Dla Państwa wygody dojeżdżamy w umówione miejsce i dokonujemy wszelkich niezbędnych pomiarów. Wymiary potrzebne do przygotowania szklanych paneli pobierane są po zamontowaniu mebli oraz blatów w Państwa domu. Jako doświadczona firma możemy zapewnić swój profesjonalizm i szybkość działania.

Zapraszamy do kontaktu w celu umówienia wizyty.

Montaż

Szklane panele to również niezwykła szybkość i łatwość w montażu. Standardowy montaż paneli odbywa się przy pomocy kleju sylikonowego. Najważniejsze to, żeby ściana była równa i otynkowana- przed montażem nie trzeba poddawać ściany specjalnym zabiegom.

Dla Państwa wygody w naszym asortymencie znajduje się również klej, który potrzebny jest do montażu. Jedna tubka starcza na ok. 1,5 m2 klejenia. Klej, który przeznaczony jest do montażu jest odporny na działanie czynników zewnętrznych, co z kolei przekłada się na długotrwały i bezpieczny montaż paneli.

Wybór grafiki

Wybór grafiki

Wybierając grafikę, która ma być umieszczona na wymarzonych szklanych panelach zapraszamy do odwiedzenia strony www.fotolia.pl Różnorodne motywy i bogata dostępność grafiki sprawia, że każdy może znaleźć wymarzony wzór dla siebie. Na stronie pogrupowane są odpowiednie kategorie, które ułatwiają wyszukiwanie odpowiednich obrazków. Wybierając grafikę warto kierować się docelowymi wymiarami panelu oraz orientacją grafiki.

Jeśli zamówiony panel ma być w orientacji poziomej, wybrana grafika musi być do tego przystosowana.

Wytyczne grafiki

grafika