Panele szklane Wrocław | Do łazienki | Panele z Grafikami2019-04-24T14:21:50+02:00

Szklane panele do łazienek

Ten rodzaj paneli jest wykonany w taki sposób, aby szkło było odporne przede wszystkim na wilgoć. Zaletą tego produktu TOPGLASS jest przede wszystkim łatwość usuwania zabrudzeń i zacieków, które powstają od namiaru wody. Do pielęgnacji paneli szklanych do łazienki można używać płynu do mycia szyb, który idealnie radzi sobie z powstałymi zabrudzeniami nie wpływając w żaden sposób na powierzchnie szklanych paneli.Nie masz pomysłu jak odświeżyć wnętrze łazienki i sprawić, by nabrała nowoczesnego wyglądu? Wybierz panel szklany, który przedstawiając na tafli szkła wybraną grafikę stworzy imponujący efekt dekoracyjny w Twoim wnętrzu.

Panele szklane do łazienki TOPGLASS do łazienki to nie tylko praktyczne rozwiązanie, to przede wszystkim połączenie artystycznych motywów i pomysłowych aranżacji.

Panele szklane do łazienki TOPGLASS wykonujemy:

  • ze szkła FLOAT
  • ze szkła OPTIWHITE
  • ze szkła CRYSTALWHITE
  • oryginalnym atramentem
  • trwałą metodą UV LED+
  • z realistycznym odbiciem obrazu (1440 x 1440 dpi)

Technologia drukowania naszym atramentem na 7-kolorowej maszynie Agfa Anapurna gwarantuje fotorealistyczne odwzorowanie kolorów, wysoką odporność na promieniowanie ultrafioletowe i znacznie dłuższą ekspozycję.

Dodatkową ochroną, zwiększającą poziom bezpieczeństwa jest zastosowanie szkła hartowanego, które jest kilkukrotnie bardziej odporne na uszkodzenia, stłuczenie, gwałtowne zmiany temperatur. W przypadku, kiedy panele szklane są montowane do miejsca gdzie jest dużo ruchu, są wysokie temperatury, bądź szkło jest narażone na uszkodzenie zalecamy hartowanie unikniemy dzięki temu ewentualnego stłuczenia czy uszkodzenia tafli.

Za gładką taflą szkła można umieścić fototapetę, ulubione zdjęcie czy stary ulubioną grafikę.

Jeśli nie posiadasz motywu jaki chcesz umieścić na panelu zalecamy skorzystanie z naszej strony ze wzorami : TUTAJ lub skorzystanie z naszego poradnika jak odszukać idealny wzór na twój panel : TUTAJ spośród 35 milionów zdjęć!

Dlaczego warto?

Nasza produkcja paneli szklanych to nie tylko szkło z grafiką wybraną przez klienta, jesteśmy firmą która przede wszystkim działa dla ludzi. Każdy projekt traktujemy indywidualnie, dlatego też szkło które oferujemy jest trwałe, bezpieczne oraz atestowe!

Bezpośredni nadruk UV+ w jakości 4K daje efekt realistyczne odbicie obrazu oraz nasycenie kolorystyczne temperatury barwowej światła w skali Kelvina (w zakresie od 2500 do 10000 K)!

Od początku kontaktu z klientem doradzamy jaki rodzaj szkła będzie odpowiedni w Państwa przypadku, nie tniemy tafli na „n” kawałków, szlifujemy krawędzie w cenie, dostarczamy wizualizację po pomiarze jako gratis!

Nie stosujemy laminatów, tanich atramentów wymieszanych, farb budowlanych, spadków produkcyjnych czy chińskiej tafli szklanej!

Jaki rodzaj szkła wybrać dla mojej grafiki ?

Jeśli nie posiadają Państwo swojego projektu, który ma zostać umieszczony na szklanym panelu, służymy pomocą! Zachęcamy do skorzystania z naszej strony z gotowymi wzorami.
Zachęcamy również do zerknięcia w nasz poradnik, w jaki sposób odszukać idealny wzór na swoje panele wśród ponad 35 milionów zdjęć!