Nasza metoda produkcji paneli to nadruk UV LED+
Jest to najbardziej trwała oraz ekologiczna metoda naniesienia atramentu na szkło!

Druk UV LED+ zapewnia natychmiastowe utwardzenie drukowanego obrazu, z możliwością dopasowania nasycenia.
Przy natychmiastowym utwardzeniu uzyskujemy wielowarstwową teksturę oraz efekt podniesionego druku, zapewniającego wydruk wymiarowy 4k 1400 DPI.
Druk UV LED+ jest przyjazny dla środowiska poprzez minimalne emisje i niskie zużycie energii.

Nadruk wykonany na panelach jest odporny na temperaturę, wilgoć oraz promienie słoneczne. Nasza firma nie stosuje popularnej metody laminowania szkła folią – jest to przestarzałe rozwiązanie, które nie gwarantuje trwałości. Nasi fachowcy wykonali kilkanaście montaży, które były poprawkami po firmach, które stosowały technologię klejenia folii. W każdym z przypadków folia po około roku zaczęła się odwarstwiać, kurczyć, pojawiały się bąble lub zanieczyszczenia dostawały się między warstwę folii a szkło.

Na wizualizacji można zobaczyć jak powstają nasze panele i dlaczego są takie trwałe

Nasza oferta

Posiadamy szkło typu FLOAT oraz OPTIWHITE – podstawowa grubość szkła na której wykonujemy większość paneli to 4mm, aczkolwiek jesteśmy w stanie produkować panele na grubościach od 4mm, 6mm, 8mm, 10mm oraz 12mm.
Jeśli macie problem z wyborem szkła, które będzie najbardziej odpowiednie, dlaczego różnią się cenowo.
Poniżej przedstawiamy wizualizację którą ułatwi wam wybór 🙂
Szkło Optiwhite posiada mniejszą zawartość żelaza, dzięki czemu nie posiada zielonkawego zabarwienia i większą przejrzystość.

Jeżeli zależy Ci na tle w kolorze śnieżnej bieli lub idealnym beżu, zalecamy szkło optiwhite, głównie jeśli panele mają być w okolicy białych frontów. Zwykłe szkło float może powodować wrażenie zielonkawej poświaty na jasnych kolorach.