Nie można kopiować treści
Panele szklane Wrocław | TOP-GLASS Jasioski | Panele Jednokolorowe2019-04-19T13:35:06+02:00

PANELE JEDNOKOLOROWE

Bogaty wybór

NASZA OFERTA

Szklane, jednokolorowe panele, funkcjonalnym sposobem na modną kuchnię

Jednokolorowe panele, w trosce o najwyższą jakość i bezpieczeństwo, produkujemy ze szkła hartowanego, dzięki czemu jest ono odporne na uszkodzenia, odpryski i pęknięcia. Dostępna jest również podstawowa wersja szkła z zastosowaniem folii ochronnej, jednak nie jest ona zalecana w miejsca wzmożonego ruchu, gdyż jest podatna na uszkodzenia,  jak również nie stanowi odpowiedniego rozwiązania przy kuchenkach gazowych.

Lacobel wrocław w nowoczesnych wrocławskich mieszkaniach coraz częściej ozdabia również część wypoczynkową, zastępując modne kiedyś obrazy czy tapety.Stosunkowo prosty montaż oraz nasze wieloletnie doświadczenie w montowaniu szkła lacobel we Wrocławiu gwarantują doskonałe efekty końcowe.

Pomagamy Klientom w doborze odpowiednich kolorów i grafik, doradzając najlepsze szkło lacobel do kuchni w konkretnym wrocławskim wnętrzu. Szklane panele, pod warunkiem odpowiedniego doboru projektu, sprawdzają się we wszelkiego typu wnętrzach, od najnowocześniejszych, po typowo klasyczne.

Szkło produkujemy na dowolny, wybrany przez Państwa z palety 1625 odcieni, kolor RAL.

Panele jednokolorowe są również dostępne z powłoką antybakteryjną, która nadaje się do zastosowań szpitalno-medycznych.

Jako TOP GLASS Jasioski, zapewniamy najlepsze materiały i najwyższej jakości lakiery, dzięki czemu efekt sprosta nawet najwyższym oczekiwaniom.

Zalety jednokolorowych paneli szklanych lacobel

Dostępna paleta kolorów RAL

Przejdź do darmowej wyceny

Zapraszamy do skorzystania z darmowej wyceny. Pozwoli oszacować orientacyjny koszt usługi.

DARMOWA WYCENA ON-LINE
663 645 357