Panele szklane Wrocław | TOP-GLASS Jasioski | Panele z Grafikami2019-04-20T16:20:55+02:00
NAJNOWSZE REALIZACJE NA FACEBOOK’U

NASZA OFERTA

Szklane panele idealnym rozwiązaniem dla Państwa kuchni

Druk UV LED+ zapewnia natychmiastowe utwardzenie drukowanego obrazu, z możliwością dopasowania nasycenia.
Przy natychmiastowym utwardzeniu uzyskujemy wielowarstwową teksturę oraz efekt podniesionego druku, zapewniającego wydruk wymiarowy 4k 1400 DPI.
Druk UV LED+ jest przyjazny dla środowiska poprzez minimalne emisje i niskie zużycie energii.

Nadruk wykonany na panelach jest odporny na temperaturę, wilgoć oraz promienie słoneczne. Nasza firma nie stosuje popularnej metody laminowania szkła folią – jest to przestarzałe rozwiązanie, które nie gwarantuje trwałości. Nasi fachowcy wykonali kilkanaście montaży, które były poprawkami po firmach, które stosowały technologię klejenia folii. W każdym z przypadków folia po około roku zaczęła się odwarstwiać, kurczyć, pojawiały się bąble lub zanieczyszczenia dostawały się między warstwę folii a szkło.

Panele szklane TOPGLASS wykonujemy:

  • oryginalnym atramentem
  • trwałą metodą UV LED+ z jakością 4K!
  • z realistycznym odbiciem obrazu (1440 x 1440 dpi)

Technologia drukowania naszym atramentem na 7-kolorowej maszynie Agfa Anapurna gwarantuje fotorealistyczne odwzorowanie kolorów, wysoką odporność na promieniowanie ultrafioletowe i znacznie dłuższą ekspozycję.

By zapewnić Państwu dodatkowy poziom bezpieczeństwa i wytrzymałości naszych paneli, przy produkcji stosujemy najczęściej szkło hartowane, które jest kilkukrotnie bardziej wytrzymałe na uszkodzenia. Dzięki temu rozwiązaniu nasze szklane panele sprawdzą się idealnie wszędzie tam, gdzie występuje wzmożony ruch i szkło narażone jest na uszkodzenia, hartowanie w naszej firmie nie powoduje znacznego wzrostu ceny!

Dlaczego warto?

Nasza produkcja paneli szklanych to nie tylko szkło z grafiką wybraną przez klienta, jesteśmy firmą która przede wszystkim działa dla ludzi. Każdy projekt traktujemy indywidualnie, dlatego też szkło które oferujemy jest trwałe, bezpieczne oraz atestowe!

Bezpośredni nadruk UV+ w jakości 4K daje efekt realistyczne odbicie obrazu oraz nasycenie kolorystyczne temperatury barwowej światła w skali Kelvina (w zakresie od 2500 do 10000 K)!

Od początku kontaktu z klientem doradzamy jaki rodzaj szkła będzie odpowiedni w Państwa przypadku, nie tniemy tafli na „n” kawałków, szlifujemy krawędzie w cenie, dostarczamy wizualizację po pomiarze jako gratis!

Nie stosujemy laminatów, tanich atramentów wymieszanych, farb budowlanych, spadków produkcyjnych czy chińskiej tafli szklanej!

Jaki rodzaj szkła wybrać dla mojej grafiki ?

Jeśli nie posiadają Państwo swojego projektu, który ma zostać umieszczony na szklanym panelu, służymy pomocą! Zachęcamy do skorzystania z naszej strony z gotowymi wzorami.
Zachęcamy również do zerknięcia w nasz poradnik, w jaki sposób odszukać idealny wzór na swoje panele wśród ponad 35 milionów zdjęć!

663 645 357