Szklane panele kuchenne jednokolorowe (lacobel)

Szkło Lacobel to kolorowe szkło malowane na dowolny kolor z palety RAL, jest niesamowitym dodatkiem do obecnej dekoracji domu, ponieważ pasuje do stylu każdego domu, z wieloma kolorami do wyboru. Dzięki palecie dostępnych 27 kolorów RAL prawdziwe możliwości są nieograniczone!

Szkło lacobel nie jest hartowane, zatem nie można go stosować przy kuchniach gazowych czy w miejscach gdzie jest dużo ruchu. Do takich zastosowań polecamy proces hartowania szkła przy produkcji, dzięki temu szkło jest odporne na uszkodzenia, odpryski, pęknięcia.

Lacobel jest również dostępny z powłoką antybakteryjną, która nadaje się do zastosowań szpitalnych / medycznych.

Szkło Lacobel do kuchni zapewnia opcje zarówno dla potrzeb komercyjnych, jak i osobistych, a dokładne warunki w procesie produkcji i produkcji oznaczają, że każda tafla ma ten sam wysoki poziom jakości  jak i kolejna następna. Wysoka jakość lakieru oznacza również, że spełniają wysokie standardy wyglądu, z których słynie firma TOP GLASS Jasioski (Wrocław).

Zalety szkła lacobel :

  • Atrakcyjny i nowoczesny styl
  • Dostępny w różnych kolorach
  • Odporne na wilgoć i promieniowanie UV
  • Łatwa konserwacja: nie są wymagane żadne specjalne środki czyszczące
  • Bezpieczny: Zastosowana folia chroni przed zadrapaniami i zapobiega obrażeniom, gdy szkło ulegnie zniszczeniu. Dostępna jest również opcja hartowana.
  • Przyjazny dla środowiska: nie zawiera metali ciężkich ani substancji chemicznych szkodliwych dla środowiska.