Szklane panele do łazenki jednokolorowe (lacobel)

Lacobel jest wstępnie polakierowanym szkłem podczas produkcji, które występuje w 27 standardowych kolorach, co sprawia, że ​​jest bardziej opłacalnym rozwiązaniem, jeśli chodzi o szklaną ozdobę łazienkową.

Czas dostawy i realizacji lacobel’a może być znacznie krótszy niż standardowe szkło z grafiką. Maksymalna długość pojedynczego szkła Lacobel wynosi 2800 mm. Lacobel można przycinać do dowolnego kształtu, wycinać rogi lub stosować inne wycięcia.

Dostępne grubości szkła lacobel : 4mm, 6mm, 8mm, 10mm i 12mm.

Dodatkową ochroną, zwiększającą poziom bezpieczeństwa jest zastosowanie szkła hartowanego, które jest kilkukrotnie bardziej odporne na uszkodzenia, stłuczenie, gwałtowne zmiany temperatur. W przypadku, kiedy panele szklane są montowane do miejsca gdzie jest dużo ruchu, są wysokie temperatury, bądź szkło jest narażone na uszkodzenie zalecamy hartowanie unikniemy dzięki temu ewentualnego stłuczenia czy uszkodzenia tafli.

Dlaczego warto?

Przede wszystkim dlatego, że nasze panele są odporne na zabrudzenia, tłuszcz, wilgoć czy nagrzewanie. Ich czyszczenie jest bardzo łatwe i przyjemne – można je czyścić przy użyciu zwykłego płynu do mycia szyb. Wysoka odporność na zabrudzenia sprawia, że panele nie wymagają nadmiernego szorowania.

  • Atrakcyjny i nowoczesny styl
  • Dostępny w 27 różnych kolorach
  • Odporne na wilgoć i promieniowanie UV
  • Łatwa konserwacja: nie są wymagane żadne specjalne środki czyszczące
  • Bezpieczny: Zastosowana folia chroni przed zadrapaniami i zapobiega obrażeniom, gdy ulegnie uszkodzeniu. Dostępna jest również opcja hartowana.
  • Przyjazny dla środowiska: nie zawiera metali ciężkich ani substancji chemicznych szkodliwych dla środowiska.