Nowoczesne biuro wizytówką Twojej firmy

Biuro to miejsce, w którym pracownicy spędzają każdego dnia wiele godzin wypełniając swoje obowiązki. Bardzo ważnym jest żeby to miejsce było funkcjonalne i przestrzenne. Dlaczego? Ponieważ właśnie w takim miejscu pracuje się przyjemnie, a efekty zauważalne są oczywiście
w wydajniejszej pracy.

Odpowiedni projekt biura musi być dostosowany zarówno do potrzeb pracowników jak i klientów, którzy odwiedzają to miejsce każdego dnia. Trendy w urządzaniu i projektowaniu biura wyznaczają najwięksi giganci rynku, tacy jak Google, Ebay czy Apple.
Ich nowoczesne siedziby wyróżniają się funkcjonalnością, ekologicznością i przede wszystkim minimalizmem. To właśnie nowoczesne ścianki działowe, które wykonane są ze szkła są dodatkiem, który sprawi, że biuro stanie się przejrzyste i funkcjonalne. Szklana ścianka TOPGLASS działowa z motywem trawy jest idealnym przykładem dodatku wnętrza, który spełnia wszystkie wymagania praktycznego wystroju biura.

To właśnie nowoczesna technologia wykorzystania szklanych paneli sprawia, że wnętrze staje się przyjemne, a my czujemy się
w nim komfortowo. Klienci odwiedzający biuro będą postrzegać Twoją firmę jako nowoczesną, która kieruje się najnowszymi trendami. Biuro jest wizytówką Twojej firmy, dlatego trzeba zadbać o dopracowanie każdego szczegółu i detalu.

Zastosowanie szkła w firmie

Szkło TOPGLASS ma wiele zastosowań, które można wykorzystać również projektując wnętrze biura. Fronty mebli, biurka, panele ścienne, ścianki działowe czy tablice, to tylko niektóre z zastosowań szkła w firmie. Warto zaznaczyć, że szkło jest odporne na działanie promieni słonecznych i czynników zewnętrznych, dlatego bez obaw można również wykorzystać je na zewnątrz firmy.

Naszą propozycją są również nadruki na szkle, które można umieścić na budynku siedziby firmy, na przykład prezentując w nowoczesny sposób logo firmowe. Zastosowanie szkła w firmie można również wykorzystać do wykonania wszelkich nagród pracowniczych. Szkło jest świetnym materiałem do wykonania tabliczek imiennych, statuetek czy innych form nagród. Zapewniamy, że taka nowoczesna nagroda sprawi, że Twój pracownik czy kontrahent poczuje się nade wszystko docenieni.
Szkło znajduje również szerokie zastosowanie w sektorze gastronomiczno-hotelarskim. Świetnym pomysłem jest wykonanie podświetlanego logo hotelu, które można umieścić w holu.

To ciekawy sposób na zaaranżowanie właśnie tej przestrzeni. Bez problemu możemy również wykonać szklane blaty, półki, barki, stoliki, menu czy obrazy. Jeśli lubisz indywidualizm, możemy wykonać wszystko z Twoją własną grafiką lub tą, którą wybierzesz z gotowej bazy naszych projektów. Zapraszamy również do odwiedzenia banku obrazów i grafik www.fotolia.pl.